Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Uśniaki

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy

Łaskarzew(Uśniaki + 13 km)

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronna hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia Łaskarzew, ok. 500 m ( z możliwością powiększenia o kolejne 500 m2) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Całowanie

Całowanie(Uśniaki + 24 km)

3 186 000 zł17 700 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1,77 ha - Całowanie, gm. Karczew Z wz na 12 domów | Tylko 20 minut od Warszawy | Czysta kw | Atrakcyjna lokalizacja pod inwestycję Lokalizacja: całowanie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Sobienie Biskupie

Sobienie Biskupie(Uśniaki + 22 km)

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dojazd drogą asfaltową, media w granicy działki. Nieruchomość ta znajduje się w Sobieniach Biskupich. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lewików

Lewików(Uśniaki + 15 km)

170 000 zł5 000 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

+Nieruchomość jest położona w okolicach letniej rezydencji rządowej i w okolicach wypoczynkowej miejscowości Wilga. +Położona jest w malutkiej miejscowości, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa, ul. Polna

Rębków(Uśniaki + 5 km)

330 000 zł10 105 m² 32,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Osieck(Uśniaki + 16 km)

209 000 zł2 034 m² 102,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W planie Ogólnym, który wchodzi w życie w lipcu tego roku, działka jest przeznaczona pod strefę mieszkaniową (budownictwo jednorodzinne). Zakup jest zatem bezpieczną inwestycją lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Budziska

Budziska(Uśniaki + 16 km)

450 000 zł119 m² 3 781,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 790 m²

Zaledwie godzinę jazdy od Warszawy. Dom murowany, murowana stodoła 197m2, murowane pomieszczenia gospodarcze 162m2,119m2 i 36 m2, ziemia IV i III klasa, dwa sady oraz dużo wiekowych drzew np.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Pilawa

Pilawa(Uśniaki + 9 km)

450 000 zł10 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa w miejscowości Osieck , powiat Otwocki. Kształt działki zbliżony do kwadratu o wymiarach około 70m x 140 m . Dojazd do terenu asfaltowy , obok drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Osieck

Osieck(Uśniaki + 16 km)

269 000 zł14 400 m² 18,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy malowniczo położoną niezabudowaną działkę o powierzchni 1,44 ha, znajdującą się na północnych obrzeżach miejscowości Osieck, będącej siedzibą gminy, gdzie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Uśniaki

Uśniaki,mazowieckie

220 000 zł54 m² 4 059,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Garwolin/uśniaki. NA sprzedaż domek 54m2, na działce 3729m2, blisko lasu. Super lokalizacja, miejsce ciche i spokojne, wokół tereny zielone, blisko las. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siennica

Siennica(Uśniaki + 21 km)

150 000 zł882 m² 170,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do malowniczej Siennicy. Działka budowlana o powierzchni 882 m2 i wymiarach 25 x 36. Nieruchomość położona w miejscu intensywnie się rozwijającym, obok nowej zabudowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij